Wszyscy tworzymy wspólną historię

Dodane przez marta_sz - ndz., 12/06/2020 - 22:58

Z okazji Europejskiego Dnia Dziedzictwa Akademickiego Muzeum Uniwersytetu Gdańskiego we współpracy z Archiwum Uniwersytetu Gdańskiego zorganizowało wystawę pt. "Wszyscy tworzymy wspólną historię".

W związku z pandemią COVID-19 wystawa jest prezentowana jedynie dla pracowników Uniwersytetu Gdańskiego w dniach 18 listopada - 16 grudnia 2020 roku w holu Rektoratu, przy ul. Jana Bażyńskiego 8 w Gdańsku.

Dla osób, które nie będą mogły obejrzeć wystawy został przygotowany katalog w postaci elektronicznej: KATALOG WYSTAWY

Wystawa jest okazją do przyjrzenia się jakie materiały pozostają po codziennej pracy, działalności i staraniach pracowników Uczelni. Prezentujemy na niej indywidualne historie będące odzwierciedleniem poszczególnych etapów ich drogi zawodowej: od rekrutacji, przyjęcia do pracy, poprzez rozwój kariery, aż do zakończenia pracy na Uczelni.