Wystawa „Home office, czyli życie i praca w Twierdzy Wisłoujście”

Studenci archeologii Uniwersytetu Gdańskiego zapraszają na oprowadzanie po wystawie znajdującej się przy ul. Bielańskiej 5 w budynku Instytutu Archeologii.

Wydarzenie: „Home office, czyli życie i praca w Twierdzy Wisłoujście”, to pierwsze przedsięwzięcie pozwalające upublicznić skarby magazynów Instytutu Archeologii.

Wystawa została zrealizowana przy współpracy z Muzeum Uniwersytetu Gdańskiego. Zaprezentowane zostały przedmioty odkryte na Twierdzy Wisłoujście w Gdańsku podczas badań archeologicznych w 2019 roku. Wykopaliska zrealizowały: Instytut Archeologii UG i Muzeum Gdańska w ramach realizacji projektu Archeobalt.

Chcielibyśmy opowiedzieć Państwu o badaniach i zabytkach prezentowanych na wystawie w formie kameralnych spotkań.

Zapraszamy do wydarzeń, ze względów logistycznych i przestrzennych prosząc o wcześniejszą rejestrację.

WYDARZENIE ODBĘDZIE SIĘ 25 STYCZNIA 2023 ROKU (ŚRODA), w trzech opcjach godzinowych: 16:00, 17:00 i 18:00.

W celu przeprowadzenia rejestracji prosimy o wypełnienie formularza zapisów.